İpucu modu açıktır Kapat

Cbonds Ortaklık Programı Profesyonel ağınız sayesinde daha fazla kazanın

Cbonds iş profili

Cbonds, tahvilleri, hisse senetlerini, fonları, makro endeksleri, kredi notlarını, kurumsal finansal raporları ve diğerlerini kapsayan önde gelen finansal ve ekonomik veri sağlayıcılarından biridir! Cbonds şu anda dünya çapında 80'den fazla ülkede 1.000'den fazla müşteriye sahiptir

Cbonds'un ana hedefleri arasında finansal kurumlar (bankalar, varlık yönetim şirketleri, aile ofisleri, sigorta şirketleri), finansal olmayan şirketler, özel yatırımcılar (yüksek net değerli bireyler) yer almaktadır.

Müşterilerimizin çoğu uzun yıllar boyunca hizmetimizden yararlanmakta ve Cbonds verilerine uzun vadeli olarak güvenmektedir.

Başlıca hizmetlerimiz arasında Cbonds.com web sitesine erişim, web sitesi aboneliği ve API ve Datafeed hizmetleri yer almaktadır

Ortaklık nasıl çalışır?

Adım 1 - Anlaşma Ortaklarımızla işbirliği şartlarını belirleyen bir anlaşma imzalıyoruz.
Adım 2 - Destek Daha sonra, ortağımıza Cbonds web sitesine tam erişim sağlıyor, bir eğitim web semineri düzenliyor ve Cbonds hizmetlerinin tam açıklamasını içeren tüm video ve metin materyallerini sağlıyoruz. Ortaklarımızın Cbonds ile ilgili her türlü sorusuna cevap vermek için her an hazırız.
Adım 3 — Müşteri Yaratımı Bir iş ortağı, Cbonds hizmetlerine (abonelik veya API) potansiyel olarak ilgilenen bir müşteriyi bulduğunda, bu müşteriyi uluslararası satış müdürümüze tanıtır ve anlaşmanın kapatılması durumunda, önceden kararlaştırılan oranlara göre bir ücret ödeyeceğiz.
Her an ortaklarımızdan gelen Cbonds ile ilgili soruları yanıtlamaya hazırız [email protected]

Kimler Cbonds Ortağı olabilir?

Herhangi bir kısıtlama getirmiyoruzdur. Elbette, müşteri tabanımız ağırlıklı olarak finans kurumları ve yüksek gelirli bireylerden oluşmakta ve esas olarak bu müşteri gruplarıyla bağlantıları olan ortaklar aramaktayız. Ortağımız hem birey hem da şirket olabilmekte.

Mümkün İş Ortağı Roller Yönetici (CEO, CIO vb.), Hazine Müdürü, Varlık/Portföy Yöneticisi, Trader, Risk Yöneticisi, Analist, Satış/Yatırım Danışmanı, HNWI (Yüksek Net Değerli Birey), Blog yazarı veya influencer'lar vb.

Olası ortak şirket profili Bankalar, Varlık yönetim şirketleri, Aile ofisleri, Yatırım şirketleri, Sigorta şirketleri, Emeklilik fonları, Üniversiteler, Finans dışı şirketler, Yayıncılık şirketleri vb.

Blog yazarları ve influencer'lar için teklif

Buna ek olarak, finans piyasasında yer alan blog yazarları ve influencer'lar ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Program aynı şekilde çalışır - ortağımıza Cbonds web sitesine erişim sağlarız, bir eğitim web semineri düzenleriz ve Cbonds'un tam açıklamasını içeren tüm video ve metin eğitim materyallerini göndeririz.

Daha sonra iş ortağı, hizmeti tanıtmak için Cbonds verilerini kendi yayınlarında kullanabilir. Bu kanaldan gelen her potansiyel müşteri için ücretlendirme aynıdır.

Eğitim materyalleri

Tanıtım videomuzu ve platform kılavuzumuzu inceleyerek Cbonds platformu hakkında daha iyi bir bilgi edinin
Cbonds - Küresel tahvil verileri için güvenilir kaynağınız
Cbonds - Tahvil sayfası ve İhraççı sayfası

Müşterilerimiz

Lorenzo Raffo

Giornalista finanziario, Investitore privato

Cbonds bir kahve gibidir. Her gün kullanıyorum ve beni tüm önemli etkinliklerden, yeni ihraçlardan, kotasyonlardan ve diğer birçok bilgiden haberdar ediyor. Artık onsuz yapamıyorum, kahve olmadan yapamadığım gibi!

Andrey Kuleshov

Strateji ve Kalkınma Danışmanı, Emtia Ortak Fonu

Afrika, Asya ve Latin Amerika gibi en karmaşık Gelişmekte Olan Pazarlardaki projelere yatırım yapıyoruz. Dünya çapındaki borç piyasası verilerine ilişkin veri tabanına sahip CBONDS platformu, yatırımlarımızı analiz etmek ve önceliklendirmek için bize harika bir başlangıç noktası sağlıyor. CBONDS ayrıca devlet tahvili portföyümüzü yönetmemiz için bize yeterli bilgi sağlıyor.

Massimo Lumiera

Kurucu, Bespoke Wealth Advisory

Cbonds platformu müşterilerimizin portföylerinin analizi ve yönetimi için temel bir destektir.

 • Common Fund for Commodities
 • International Finance Corporation
 • New Development Bank
 • JPMorgan Chase
 • ING Wholesale Banking
 • Deloitte
 • Sumitomo Mitsui Banking Corporation
 • Banxico, banco central, Banco de México
 • Munich Re Group
 • Chapel Hill Denham
 • National Bank of Fujairah
 • Economic Commission for Latin America and the Caribbean
 • Al Masraf
 • Bank of Jordan

İş Ortağı Ücreti

Cbonds web sitesi aboneliği
Ortalama abonelik fiyatı
USD 3 000 — 5 000 yıllık
API ve Dataafeed çözümleri
Ortalama hizmet fiyatı
USD 10 000 — 15 000 yıllık
 • Yıl 1 - %50
  aboneli̇k fi̇yati
 • Yıl 2 - %30
  aboneli̇k fi̇yati
 • Yıl 3 - %20
  aboneli̇k fi̇yati
Ödemeler banka havalesi veya kripto para (USDT) yoluyla gönderilebilir

İletişim

Cbonds® tescilli bir ticari markadır. Finansal kuruluşlar da dahil olmak üzere üçüncü tarafların Cbonds® üzerinde gösterilen ticari markalarının münhasır hakkı, yetkili kuruluşların kamu sicillerindeki yayınlara uygun olarak hak sahiplerine aittir. Üçüncü tarafların cbonds®. com'da gösterilen ticari markaları yalnızca bilgi amaçlı olarak belirtilmiştir. Cbonds® yukarıda anılan markalarla ilgili herhangi bir şekilde hizmet sağlamamaktadır. Cbonds kuruluşları (hak sahipleri) bu markalar altında bağımsız olarak finansal hizmetler sunmaktadır.

Kayıt gereklidir erişim için